Kariera

Zatrudniamy specjalistów wszystkich branż w zakresie budownictwa drogowego, mostowego, kubaturowego, kolejowego, energetycznego, ochrony środowiska, LNG, inżynierii sanitarnej, specjalistów w dziedzinie rozliczeń i roszczeń w ramach budowlanych zadań inwestycyjnych, jak również projektantów i architektów. Firma bierze udział w realizacji wielu prestiżowych zadań inwestycyjnych i kontraktów budowlanych. Prowadzimy swoją działalność w oparciu o kapitał ludzki, dlatego kwestią kluczową jest dla nas zaangażowanie naszych pracowników. Pracują dla nas najlepsi w branży specjaliści, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami. Kładziemy duży nacisk na uczenie się od siebie nawzajem oraz wymianę wiedzy i doświadczeń w trakcie współpracy przy realizacji projektów.

    Pracuj z nami    Drogi użytkowniku,

    zwracamy się Ciebie z prośbą o wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies i im podobnych technologii w Twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych.

    Kliknięcie „Akceptuję” oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych oraz wykorzystywanie plików cookies i podobnych technologii na zasadach określonych w niniejszym komunikacie oraz Polityce Prywatności. Jeżeli pragniesz dowiedzieć się więcej o swojej zgodzie, kliknij tutaj.