O nas

Kluczem sukcesu ZBM S.A. jest stała kadra inżynierska o najwyższych kwalifikacjach z wieloletnim doświadczeniem, ale również specjaliści w dziedzinie organizacyjno-prawnej. Dbamy o jakość i bezpieczeństwo naszej pracy – posiadamy Certyfikaty Systemów Jakości PN-EN ISO 9001, PN-EN ISO 14001, ISO 18001, OHSAS 18001, a także tworzymy najkorzystniejsze warunki do rozwoju naszych pracowników. Działamy profesjonalnie, aktywnie, jesteśmy zorientowani na pomyślne realizacje inwestycji i rozwiązywanie problemów. Za pośrednictwem tej strony, przedstawiamy, wybrane inwestycje licząc, że spotka się to z zainteresowaniem z Państwa strony – Inwestorów, którzy poszukują wiarygodnej i doświadczonej firmy przy realizacji projektów w branży budowlanej.

Wartość zrealizowanego portfela zamówień w Consultingu i robotach budowlanych

20 595 471 871  PLN

Z czego jesteśmy dumni?

Przygotowanie inwestycji

Poprowadzimy Twoją firmę drogą na której świadomie zdefiniujesz swoje potrzeby Inwestycyjne w kontekście budżetu, możliwości, czasu i czynników ważnych dla Twojego biznesu. Przekujemy twój pomysł w konkretny realizowalny plan.

Zobacz więcej

Prowadzenie inwestycji

Skutecznie zrealizujemy twoją inwestycję w każdym wymiarze, a Ty skupisz się na prowadzeniu swojego biznesu. Zatrudniamy 350 specjalistów w tym 250 inżynierów budowlanych w 11 specjalnościach. Obsłużymy każdą budowę w zakresie kierowania Procesem Inwestycyjnym, Nadzoru Inwestorskiego, Nadzoru Autorskiego i technicznego wsparcia którego potrzebujesz.

Zobacz więcej

Outsourcing i wsparcie w zakresie inżynieryjnym

Zapewnimy pełny outsourcing działu inwestycyjno- budowlanego stworzonego specjalnie dla Twojego biznesu.
Pod Twoją marką z sukcesem zrealizujemy założone cele począwszy od zakupu nieruchomości, przez projektowanie, wykonawstwo, zażegnanie sporów i roszczeń aż po uruchomienie i utrzymanie inwestycji.
Dzięki tej usłudze możesz mieć do dyspozycji odpowiedni zespół kierowników projektu, dział zakupów, projektantów, inżynierów, specjalistów i ekspertów.

Zobacz więcej

lat doświadczenia na rynku

Zgodność ze standardami Międzynarodowej Federacji Inżynierów Konsultantów (FIDIC)

Aktualności

 

27 listopada 2023

ZBM nadzór nad DK91

24 listopada 2023

ZBM as EPCM