ZBM na H2 Poland

ZBM obecny przy budowie punktów ładowania oraz stacji tankowan

ia pojazdów! 🌿
Naszym celem jest zaprojektowanie i wybudowanie infrastruktury, która umożliwi ładowanie i tankowanie pojazdów napędzanych alternatywnymi, nisko i bezemisyjnymi źródłami energii.
W ramach naszych projektów inwestycyjno-budowlanych, skupiamy się na kilku rodzajach stacji. Wspieramy rozwój stacji ładowania pojazdów elektrycznych, które odgrywają kluczową rolę w zwiększaniu liczby pojazdów z napędem elektrycznym na drogach. Nasze działania obejmują analizę lokalizacji, projektowanie, a następnie budowę i uruchomienie stacji, aby zapewnić kierowcom łatwy dostęp do ładowania swoich pojazdów.
Ponadto, ZBM inwestuje również w stacje tankowania LNG (skroplony gaz ziemny), CNG (sprężony gaz ziemny) oraz H2 (wodór).
Nasi inżynierowie i specjaliści od inwestycji budowlanych są zaangażowani na każdym etapie procesu, od identyfikacji odpowiednich lokalizacji, przez opracowanie projektów, po realizację inwestycji i uruchomienie stacji. Stawiamy na najnowocześniejsze technologie, dbając o to, aby nasze rozwiązania #technologie były efektywne, bezpieczne i przyjazne dla użytkowników.
Wierzymy, że rozwój infrastruktury stacji ładowania i tankowania jest nieodłącznym elementem rozwoju transportu nisko i bezemisyjnego. Dzięki naszym rozwiązaniom, wspieramy ekologiczną transformację sektora transportowego i dajemy kierowcom możliwość korzystania z różnorodnych źródeł energii dla swoich pojazdów.
W ZBM kontynuujemy nasze zaangażowanie w rozwój infrastruktury stacji ładowania i tankowania, aby przyspieszyć wdrażanie pojazdów napędzanych alternatywnymi źródłami energii. Naszym celem jest bycie liderem w zapewnienieniu Klientom wygodnej, dostępnej i ekologicznej infrastruktury, która umożliwi nisko i bezemisyjne podróżowanie.
#H2 #HRS #LNG #CNG #hydrogen #H2Poland H2POLAND
Zobacz także

Powrót